Piękny początek , słaby koniec
W rozegranym wczoraj (13.08) meczu 1 kolejki Ligi Okręgowej Szczecińskiej, Unia Dolice zremisowała z Sępem Brzesko 3:3 tracąc gola wyrównującego w 93 minucie.
Na początek o spotkaniu juniorów. Goście przyjechali w 7 i zostali brutalnie skarceni. Wynik 18:1 mówi sam za siebie. W spotkaniu seniorów od początku emocje. Sęp zaczął z animuszem , ale Klimaszewski na posterunku. W 10 minucie było 1:0 dla Unii. Kamil Kapczyński dośrodkował z rzutu wolnego , a Mateusz Korycki wbił głową piłkę do siatki. Minęły 2 minuty i było już 2:0. Korycki wybił głową piłkę w górę , na nią nabiegł Kapczyński i pięknym wolejem huknął pod poprzeczkę bramki Sępa. Warejko w tej sytuacji był bez szans. W 31 minucie gol dla Sępa. Wrzutka z wolnego i zagranie głową na linię bramkową , gdzie czekał już zawodnik Sępa i  nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. 10 minut później było już 2:2. Strzał z 25 metrów przy samym słupku był ciężki do obrony.

W 61 minucie Unia odzyskała prowadzenie. Andrysiewicz do Koryckiego , a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans goalkeeperowi Sępa. 7 minut później rzut karny dla gości po faulu Rybki na Tyburczym. Jednak debiutujący w bramce Unii w oficjalnym meczu Robert Klimaszewski wyczuł intencję strzelca. Kiedy wydawało się , że takim wynikiem zakończy się spotkanie kibice w Dolicach przeżyli szok. Marek Andrysiewicz zamiast wybijać piłkę jak najdalej od bramki , stracił ją w głupiej sytuacji i strzał z 20 metrów wylądował w siatce. Po tym golu piłkarze Sępa oszaleli z radości , a zawodnicy 'United' padli na murawę i nie ukrywali swojej frustracji.

Unia Dolice - Sęp Brzesko 3:3 (2:2)

sędzia : Artur Aluszyk (główny)

widzów : 270 (ok. 100 z Brzeska)

Unia Dolice : Robert Klimaszewski - Marcin Polnar , Mariusz Madejski , Dawid Pluta (35' Tomasz Jaskólski) (58' Bartek Szudzichowski) , Piotr Wojtasiak - Mateusz Rybka , Marek Andrysiewicz, Bartosz Danicki (46' Skierkowski) , Kamil Kapczyński - Adam Milkowski , Mateusz Korycki.

Sęp Brzesko : Stanisław Warejko, Paweł Świątek, Darek Zarębski , Krystian Kuźmiński, Patryk Filipowicz, Damian Mogielski, Piotr Tyburczy, Dominik Olszówka, Bartek Zieliński, Daniel Piska, Piotr Krawczyk

żółte kartki : Klimaszewski, Rybka (Unia) / ? (Sęp)

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997

Liga Okręgowa Szczecińska (2011/2012)
Unia Dolice Sęp Brzesko
3 3
13-08-2011 16:30
widzów: 270 (ok. 100 z Brzeska)
bramki: Mateusz Korycki x2 , Kamil Kapczyński (Unia) / Daniel Piska x2 , Piotr Krawczyk (Sęp) dodaj video
Unia: Robert Klimaszewski - Marcin Polnar , Mariusz Madejski , Dawid Pluta (35' Tomasz Jaskólski) (58' Bartek Szudzichowski) , Piotr Wojtasiak - Mateusz Rybka , Marek Andrysiewicz, Bartosz Danicki (46' Skierkowski) , Kamil Kapczyński - Adam Milkowski , Mateusz Korycki
Sęp:Stanisław Warejko, Paweł Świątek, Darek Zarębski , Krystian Kuźmiński, Patryk Filipowicz, Damian Mogielski, Piotr Tyburczy, Dominik Olszówka, Bartek Zieliński, Daniel Piska, Piotr Krawczyk

żółte kartki: Klimaszewski, Rybka (Unia) / ? (Sęp) sędzia: Pluta M Aluszyk K Aluszyk A

Dane pomogli uzupełnić: daduss, ahmed997, KiBiCzPyRzYc - dziękujemy