Wygrana w sparingu
Flota Świnoujście pokonała drużynę Wisły Kraków występującą w Młodej Ekstraklasie 1:0. Spotkanie zostało rozegrane w miejscowości Waksmund. Wyspiarze mogli objąć prowadzenie już w trzydziestej piątej minucie, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Damian Misan. Jedenastką obronił bramkarz Wiślaków. W przerwie trener świnoujścian, Krzysztof Pawlak dokonał pięciu zmian w składzie. Okazało się to dobrym posunięciem. W sześćdziesiątej ósmej minucie Ostalczyk podał do Christiana Nnamaniego , a ten zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu. W sobotę Flota zmierzy się z Termalica Bruk-Bet Niecieczą.
Flota Świnoujścia - Wisła Kraków (ME) 1:0
1:0 - 68' - Christian Nnamani

Flota Świnoujście: Alan Wesołowski - Damian Falisiewicz (46 Marek Niewiada), Daniel Dylewski (46 Marcin Szyszko), Ivan Udarević, Marek Opałacz, Daniel Chyła, Rafał Kalinowski, Ferdinand Chi Fon, Damian Misan (46 Krzysztof Bodziony), Bartosz Śpiączka (46 Christian Nnamani), Sylwester Sikorski (46 Tomasz Ostalczyk)

Wisła Kraków (ME): Dawid Marzec - Adrian Stanek, Michał Czekaj, Mateusz Arian, zawodnik testowany I - Jakub Pułka, Marek Masiuda, Maksymilian Michalski, Michał Chrapek, zawodnik testowany II - Michał Szewczyk. Grali także: Jakub Sypniewski, Maciej Termanowski, Alan Uryga, Sebastian Czapa, Dawid Litewka, Zając