Radoivia - Mieszko 0:2 (0:0)
Mieszko Mieszkowice znakomicie rozpoczęło rundę rewanżowa, zdobywając komplet punktów i nie tracąc żadnej bramki. Po wygranych trzech meczach z Polonią Płoty, Piastem Choszczno i Hutnikiem Szczecin przyszło zmierzyć się w meczu wyjazdowym z drużyną Radovi.

Wyjzad do Radowa Małego okazał się sukcesem. Mieszko zmobilizowane poprzednimi zwycięstwami przyjechało do Radowa Małego walczyć o kolejne ligowe punkty. Mecz z Radovią rozgrywany był przy dobrej słonecznej pogodzie. Do przerwy drużyny badały się nawzajem groźnie kontrując. Dla Mieszka bliscy zdobycia gola byli A. Zięba, który z najbliższej odległości nie potrafił pokonać bramkarza oraz A.Szkolnicki, którego strzał z linii bramkowej wybił obrońca gospodarzy. Do przerwy wynik bezbramkowy sie utrzymał.

Po przerwie Mieszko ruszyło do przodu. Efektem czego była bramka zdobyta przez W.Bogusza, który po poworcie do drużyny udowadnia, że warto liczyć na jego umiejętności strzeleckie. Jest 0:1 dla Mieszka. Jednak Mieszko nie poprzestaje ataków. Wprowadzony na boisko D.Mokrzycki podwyższa na 2:0, wykorzystując piękne długie podanie Kowalskiego. Wynik do końca się nie zmienił mimo, że Radovia groźnie atakowała - na posterunku stał jednak dobrze dysponowany w bramce, A.Andrzejewski, który kilkakrotnie ratował drużne Mieszka przed stratą gola.

Mieszko zagrało w składzie: A.Andrzejewski - R.Kowalski (C), M.Andrzejewski, D.Szkolnicki, A.Linkiewicz - D.Kaczmar (P.Con), R.Powłoka, A. Szkolnicki (B.Łazański), K.Chojnacki - W.Bogusz, A. Zięba (D.Mokrzycki).

Mieszko dopisuje do swojego konta 3 punkty. W najbliższą niedzielę Mieszko zagra z Vinetą Wolin.

relacjďż˝ dodaďż˝: kazik