Pięć bramek z Energetykiem
autor: MarekSzandurskiW kolejnym spotkaniu Rega przegrała na własnym boisku z Energetykiem Gryfino 5:0. Goście na prowadzenie wyszli już w 15 minucie, kiedy sam na sam z bramkarzem Regi wyszedł Komar i Kotlarczyk sfaulował napastnika Energii, a sędzia wskazał na rzut karny. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Barandowski i pewnie strzelił wykorzystał 'wapno'. Kilka minut potem znów Rafał Komar szarżował na bramkę Regi, ale futbolówka po jego strzale poszybowała wysoko nad bramką. W 24 minucie było już 2:0. Dobra akcja Łukasza Kosakiewicza z prawej strony, który dośrodkował płasko w pole karne, a piłkę do siatki spakował Komar. Kilka minut później Piotr Krzykowski był blisko zdobycia bramki bezpośrednio z rzutu rożnego, ale piłka odbiła się od poprzeczki.
W 40 minucie boisko musiał opuścić kontuzjowany Arkadiusz Szustek, a w jego miejsce wszedł Rafał Szustek. Trzy minuty Igbokwe uderzył, ale futbolówka poleciała obok bramki. Jeszcze w końcówce pierwszej odsłony akcję przeprowadzili trzebiatowianie. Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Krzykowski, a na bramkę uderzył Bogacz, ale trafił tylko w boczną siatkę.

W 54 minucie dobra akcja Łukasza Kosakiewicza, który wyszedł na czystą pozycję i dośrodkował piłkę po ziemi w pole karne, a Barandowski na wślizgu nie trafił z 3 metrów w bramkę. Cztery minuty później goście zdobyli trzecią bramkę. Błąd naszych obrońców, którzy nie upilnowali Kosakiewicza w polu karnym, a ten zgrał futbolówkę do Komara, który strzałem z 11 metrów pokonał Kotlarczyka.

W 60 minucie padł kolejny gol dla Energetyka. Dobra akcja Kosakiewicza, który zakończył ją mocnym strzałem z rogu 16 metra, a piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Kilka minut później Ksobiech uderzył na bramkę Horodyskiego, ale pewnie golkiper przyjezdnych. W 68 minucie Rafał Komar wyszedł sam na sam z Kotlarczykiem, ale lepszy był bramkarz Regi. Kilka minut potem było już 5:0. Drzewiecki uderzył z 11 metrów w boczną część siatki. Jeszcze w końcowych sekundach spotkania Energetyk mógł zdobyć kolejnego gola, ale Komar nie wykorzystał dogodnej sytuacji bramkowej.
�r�d�o: tksrega.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Venus