Powiedzieli po meczu
Ryszard Tarasiewicz, trener Pogoni
autor: Krzysztof Grzeszkowiak- Trochę się najedliśmy strachu, szczególnie w ostatnich 4-5 minutach, po stałych fragmentach gry. Myślę, że gra byłaby spokojniejsza, gdybyśmy strzelili drugą bramkę. Zwłaszcza, że mieliśmy ku temu okazje. Zabrakło nam jednego dobrego dogrania pod bramką przeciwnika. Z tego względu w tej końcówce zrobiło się tak nerwowo. Właśnie po stałych fragmentach gry byliśmy pod koniec meczu w dużych opałach. Szczęście jednak nam dopisało. Trafiliśmy na zespół, który mimo utraty bramki na początku drugiej połowy, był bardzo dobrze zorganizowany, bardzo mobilny. To się dało odczuć przy ławce rezerwowych. Także nie ciężki, ale bardzo ciężki mecz to był dla nas. A tylko te trzy punkty dały nam nadal tą możliwość, może nawet nadzieję na kontynuowanie tej walki o awans.
Rafał Górak, trener GKS Katowice
- Ja chciałbym złożyć Pogoni gratulacje za trzy punkty. Jeśli chodzi o nas, nie chcąc przedłużać konferencji mogę tylko powiedzieć, spotkanie podsumowując tylko jednym słowem. Po prostu szkoda.

I liga (2011/2012)
Pogoń Szczecin GKS Katowice
1 0
12-05-2012 17:00
widzów: 4150
1:0 - 52' - Adam Frączczak
POGOŃ: 21. Bartosz Fabiniak - 2. Błażej Radler (11' 19. Emil Noll), 5. Edi Andradina, 6. Przemysław Pietruszka, 9. Adam Frączczak, 14. Wojciech Golla, 17. Maksymilian Rogalski (46' 11. Robert Kolendowicz), 20. Bartosz Ława, 26. Mekeil Williams, 27. Takafumi Akahoshi, 82. Vuk Sotirović (63' 7. Donald Djousse).

GKS: 26. Jacek Gorczyca - 2. Tomasz Rzepka, 3. Adrian Napierała, 6. Jacek Kowalczyk, 21. Bartosz Sobota, 90. Patryk Stefański (81' 15. Marcin Pietroń), 19. Jan Beliancin, 5. Kamil Cholerzyński (73' 18. Bartłomiej Chwalibogowski), 22. Damian Chmiel, 20. Mateusz Zachara, 81. Przemysław Pitry.

Żółte kartki: Przemysław Pietruszka, Bartosz Ława (Pogoń) / Tomasz Rzepka (GKS). sędzia: Tomasz Kwiatkowski (główny) - Bolesław Rosa, Tomasz Listkiewicz (asystenci) - Zbigniew Pająk (obserwator).

Dane pomógł uzupełnić: WpV - dziękujemy