Bałtyk z pucharem ZZPN
Bałtyk Koszalin pokonał w rewanżowym meczu Arkonię Szczecin 3:1 (2:0) i zdobył Puchar Polski ZZPN, tym samym awansował do rozgrywek centralnych Pucharu Polski.
Spotkanie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby szczecinianie wykorzystali choć jedną z okazji na początku meczu. W 3 minucie Grzegorz Gunia w dogodnej sytuacji trafił jednak w bramkarza Mateusza Strusia, a w 10 minucie Adrian Skrętny uderzył nad poprzeczką. Odpowiedź Bałtyku była prawie natychmiastowa. W 31 minucie Konrad Rokicki niesygnalizowanym strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza Arkonii i było 1:0 dla Bałtyku. Tuż przed przerwą, kapitalna akcja Marcina Chyły i do szatni zawodnicy schodzili przy stanie 2:0.
Na 3:0 podwyższył kwadrans po zmianie stron główką Konrad Romańczyk. Pięć minut później w słupek bramki Bałtyku trafił Igor Demski, ale honorowego gola dla Arkonii, już w doliczonym czasie strzelił Robert Sylwesiuk. To zwycięstwo dało Bałtykowi awans do ogólnopolskiej fazy pucharowych zmagań. Przeciwnikiem Bałtyku będzie jedna z drużyn drugoligowych. Pierwsza runda już 20 lipca.

3:1 - Robert Sylwesiuk 90+1 minuta
Skład Bałtyku:Struś-Czaja (66.Załoga), Stańczyk, Bukowski, Miklasiński, Kupisz (56.Chicewicz), Szymański (66.Duszkiewicz), Rokicki, Sęk, Romańczyk (75.Wiśniewski), Chyła.
Skład Arkonii:Klichowski-Armonajtis (58.Rawa), Kinczel, Stypka, Hajdukiewicz, Skrętny (67.Demski), Stefaniak, Burnejko, Orman (82.Myciak), Gunia (68 Targoński), Sylwesiuk.

Bałtyk z pucharem ZZPN (krab)
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin w Finale Wojewódzkim Pucharu Polski ZZPN (klin15)