AZS Politechnika rozjechana przez Vistal Łączpol
Początek spotkania należał do gospodyń, które szybko objęły czterobramkowe prowadzenie prowadząc 4:0, chwilę później pierwszą bramkę zdobyły zawodniczki Łączpolu. W 9 minucie bardzo ładną bramkę rzuciła Jagoda Olek, która trafiła w samo okienko zdobywając piątą bramkę dla swojego zespołu (5:2).
Kolejne minuty upływały, a coraz lepiej radziły sobie gdynianki, które doprowadziły do 5:4 i cały czas groźnie atakowały.

W 22 minucie bramkę dająca prowadzenie 10:9 przyjezdnym zdobyła Katarzyna Koniuszaniec.
Końcówka pierwszej połowy należała jednak do bramkarki gospodyń, która kilka razy popisała się kapitalnymi interwencjami m.in. obroniła dwa rzuty karne. W ostatniej akcji pierwszej części gry ze skrzydła Paulina Muchocka doskonałym podaniem obsłużyła Joannę Dworaczyk, która nie miała problemu z wyprowadzenie AZSu na prowadzenie 14:13, takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Drugie 30 minut, podopieczne Waldemara Szafulskiego rozpoczęły fatalnie, chwilę po straciły prowadzenie. Następnie zawodniczki Łączpolu trafiły 6 bramek z rzędu!
Po tak słabym rozpoczęciu nie było, możliwości wygrać. Zawodniczki z Koszalina walczyły już tylko o honor. Przy stanie 15:21, po bramkach Kobyłeckiej i Leśkiewicz wydawało się, że akademiczki jeszcze coś w tym meczu ugrają. Niestety kolejne minuty także należały do przyjezdnych, które nie zostawiły złudzeń, kto tego dnia jest lepszy.
Wynik końcowy 21:32, doskonale odzwierciedla to, co działo się na parkiecie.

AZS Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 21:32 (14:13)

KU AZS Politechnika: Agnieszka Kwiecień, Anna Morawiec, Salomea Szywierska - Marta Szostakowska 1, Aleksandra Kobyłecka 1, Jagoda Olek 4, Tatiana Bilenia 5, Joanna Dworaczyk 3, Paulina Muchocka 3, Emilia Łach, Joanna Chmiel 1, Iwona Szafulska 2, Dorota Błaszczyk, Malina Leśkiewicz 1;

Vistal Łączpol: Patrycja Mikszto, Małgorzata Sadowska - Karolina Sulżycka 5, Monika Głowińska 1, Katarzyna Sabała 2, Agnieszka Białek 3, Sabina Kobzar 1, Urszula Lipska, Karolina Szwed 1, Maria Loredana Mateescu 8, Katarzyna Duran 3, Katarzyna Koniuszaniec 7, Patrycja Kulwińska 1.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Własne

relacjďż˝ dodaďż˝: arti15

play-off: Superliga kobiet (2010/2011)