AZS Koszalin sprawi kolejną niespodziankę?
Po wtorkowej wygranej Akademików w Koszalinie nad Asseco Prokomem Gdynia, w środę szóstego kwietnia o 18:00 zostanie rozegrane czwarte spotkanie w ramach play-off Tauron Basket Ligi. Wczorajsze spotkanie było bardzo wyrównane, ale wyglądało jakby to Gdynianie kontrolowali przebieg spotkania. Jak już pisaliśmy na portalu jednym z ojców wczorajszej wygranej był George Reese, który zdobył dwadzieścia oczek. A także Chorwat z polskim paszportem, Igor Milicić oraz Tomasz Śnieg, którzy bardzo dobrze kierowali grą podopiecznych Mariusza Karola. W czwartej kwarcie goście walczyli o dogrywkę, gdy przegrywali 78:80. Gospodarze jednak za sprawą zbiórek Resse’a oraz Reynoldsa i wykorzystaniu dwóch rzutów osobistych Fraziera postarali się o niespodziankę i wygrali 83:78.
W koszalińskiej hali Gwardii, biało-niebiescy mogą liczyć na żywiołowy doping miejscowych sympatyków, co było widać we wczorajszym spotkaniu. Oby w dzisiejszym spotkaniu Akademicy po raz kolejny sprawili swoim sympatykom niespodziankę i odnieśli drugie zwycięstwo nad Asseco Prokomem Gdynia. W rywalizacji prowadzą żółto-niebiescy 2:1.

Początek spotkania dzisiaj, szóstego kwietnia o 18:00. Bilety na czwarty mecz rywalizacji będzie można nabyć w Biurze Turystycznym Turysta w godzinach od 9:30 do 15:30, natomiast od godz. 16 bilety sprzedawane będą w kasach hali Gwardii.