Remis Regi z Kaszubią
W spotkaniu XXVI koljeki III ligi Bałtyckiej Rega zremisowała na własnym boisku z Kaszubią Kościerzyna 1:1. Bramkę dla Regi zdobył Michał Bogusz.
W pierwszej połowie meczu oba zespoły bardzo często przebywały z piłką w środkowej części boiska. W 14 minucie na bramkę gości atakowali Trzebiatowianie, dobre podanie Zaręby do Michała Bogusza, który zdecydował się uderzyć, ale obrok bramki. Dwie minuty później Zaręba uderzył zza pola karnego, ale trafił tylko w boczną siatkę bramki.

W 40 minucie spotkania groźnie było pod bramką Kaszubi, gdy na bramkę Kafarskiego uderzył Grzegorz Świech, a futbolówkę próbował wybić Kowalczyk i nie trafił w piłkę, która poleciała minimalnie obok bramki. Kilka minut później bramkę zdobyli piłkarze z Kościerzyny, a szczególnie Piotrowski, ale asystent arbitra wskazał na spalonego. Jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania błąd popełnił Kafarski, który nie trafił w piłkę, która przeszła obok jego nogi, ale szybko zorientowali się obrońcy i wybili na rzut rożny.

W drugiej części meczu oba zespoły szybko zdobyli bramki. Pierwszego gola już w 50 minucie zdobył Paweł Piotrowski, który uderzył zza pola karnego w boczną siatkę bramki. Pięć minut później wyrównał Michał Bogusz, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Jarosława Jareckiego z rzutu rożnego.

W 60 minucie wynik mógł podwyższyć Arkadiusz Szustek, który wyszedł sam na sam z golkiperem przyjezdnych, ale 'Aro' trafił w bramkarza. Kilka minut później Piotr Zaręba uderzył mocno z 25 metrów i Kafarski musiał piąstkować piłkę. Jeszcze w końcowych minutach drugiej połowy sam na sam z bramkarzem Kaszubi wyszedł Radosław Haba, ale źle trafił w piłkę i ta poleciała daleko od bramki.

Rega Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna 1:1
0:1 Piotrowski Paweł 50 minuta
1:0 Bogusz Michał 55 minuta