Dramatyczna końcówka meczu
W dzisiejszym spotkaniu trzebiatowianie przegrali z Pogonią Barlinek 2:1. Bramkę dla Regi strzelił Piotr Zaręba. Pierwsza połowa należała do Regi. Już w 3 minucie dobrym rajdem popisał się Arkadiusz Szustek, ale został sfaulowany. Futbolówkę ustawił i dośrodkował, ale została ona wybita przed pole karne. Piłkę przejął Bogacz i uderzył z prawej nogi, ale strzał został zablokowany i dobił lewą nogą i trafił w słupek, lecz piłka nie wpadła do bramki. Kilka minut później znów trzebiatowianie szarżowali na bramkę gości, ale nie mogli się przebić przez wysoką obronę Pogoni. W 22 minucie rzut karny mieli goście, po tym jak w polu bramkowym sfaulował Kordowski. Piłkę ustawił Rafał Świtaj i uderzył, ale wyciągnął się Artur Saładiak i obronił rzut karny. Kilka minut potem Barandowski dośrodkował piłkę w pole karne i strącił ją Saładiak. W 37 minucie bardzo ładną akcję przeprowadzili trzebiatowianie. Rozklepali obronę przyjezdnych i piłka trafiła do Zaręby, który zdecydował się uderzyć z 20 metrów i piłka wpadła obok słupka do bramki.

W drugiej połowie widoczną przewagę mieli goście. W 55 minucie czerwoną kartkę zobaczył Robert Kozioła (po dwóch żółtych), po jego z jednych fauli boisko musiał opuścić Piotr Krzykowski, który został zniesiony na noszach. Kilka minut później było już 1:1. Dośrodkowanie w pole karne zawodnika Pogoni, piłka trafiła do niepilnowanego Kacpra Stukonisa, a ten głową pokonał golkipera Regi. W 81 minucie Jarecki próbował zaskoczyć bramkarza Pogoni strzałem z 20 metrów, ale nie trafił w bramkę. Kilka minut później groźną akcję przeprowadzili przyjezdni. Dośrodkowanie pogoniarzy, gdzie piłka trafiła do gracza Pogoni, który znów dośrodkował na głowę Sikory, ale ten nie trafił w światło bramki. W 88 minucie zwycięskiego gola zdobyła Pogoń, po zamieszaniu w polu karnym futbolówkę uderzył Kochan, a piłka wpadła do bramki. Jeszcze w samej końcówce meczu Bejuk zauważył wysuniętego bramkarza gospodarzy i uderzył z 40 metrów, ale minimalnie nad poprzeczką.

Rega Trzebiatów - Pogoń Barlinek 1:2 (1:0)

1:0 Zaręba Piotr 37 minuta
1:1 Stukonis Kacper 49 minuta
1:2 Kochan Przemysław 88 minuta