Bezbramkowo w Dębnie
Spotkanie 22.Kolejki III Ligi Bałtyckiej Dębu Dębno z Gwardią Koszalin miało być wielką niewiadomą. Gospodarze nie potrafili w tym spotkaniu sforsować defensywę gości, a także pewnie broniącego golkipera Gwardii Piotra Kaźmierczaka. Gwardia zaprezentowała się poprawnie, ale to wystarczyło tylko na jeden punkt.

Przez pierwsze kilkanaście minut obie ekipy spokojnie prowadziły grę, jednak to biało-zieloni częściej próbowali rozmontować obronę gwardzistów. W 19 minucie kapitan Dębu Roman Majchrzak wymanewrował kilku obrońców gości, ale już jego strzał na bramkę z około siedmiu metrów był nie celny. Kolejne minuty to nieco lepsza gra Dębu, który stwarzał sobie kolejne sytuacje pod bramką Gwardii. Uważnie grająca defensywa przyjezdnych nie pozwalała na skuteczne wykańczanie akcji przez dębnowskich napastników. W 23 minucie nie popisał się Paweł Majewski, który z około 14 metrów nie trafił w światło bramki. Do końca pierwszej połowy nie wiele się wydarzyło i zakończyła się ona bezbramkowym remisem.
Druga odsłona meczu to nadal lekka przewaga Dębu, który w 52 minucie mogli prowadzić 1:0, ale będący sam na sam Dominik Husejko nie zdołał pokonać dobrze interweniującego w tym spotkaniu Piotra Kaźmierczaka. Ten sam zawodnik również w 82 minucie nie poradził sobie z golkiperem gości. W ostatnich minutach spotkania gra się zaostrzyła i sędzia musiał ukarać kilku zawodników obu drużyn żółtymi kartkami, a pod koniec spotkania usunął z boiska obrońcę Dębu Łukasza Gryciaka. Do końca spotkania żadna z drużyn nie stworzyła sobie już dogodnej sytuacji i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol

III liga Bałtycka (2010/2011)
Dąb Dębno Gwardia Koszalin
0 0
30-04-2011 16:00
widzów: 200 (w tym 40 z Gwardii)
Dąb Dębno: Sebastian Fabiański - Marcin Całko, Jarosław Norsesowicz, Robert Dudek, Łukasz Gryciak - Marcin Celejewski, Dominik Husejko - Mateusz Laska, Roman Majchrzak, Tomasz Szwiec (68' Paweł Osowski) - Paweł Majewski (46' Kamil Kassian)

Gwardia Koszalin: Piotr Kaźmierczak - Kamil Goryszewski, Mateusz Pakosz, Damian Więckowski, Paweł Wojciechowski - Mateusz Owedyk (60' Wahidi Leis), Paweł Nowacki, Krzysztof Szkup (29' Rafał Waldziński), Leszek Pazdur (90' Zdanowicz Marek) - Sławomir Ogrodowczyk, Wiktor Sawicki (46' Damian Miętek).

Żółte kartki: Łukasz Gryciak, Marcin Całko, Jarosław Norsesowicz, Marcin Celejewski (Dąb) - Paweł Nowacki, Damian Więckowski (Gwardia)

Czerwona kartka: Łukasz Gryciak - za dwie żółte (Dąb) sędzia: Filipczyk Marciniak Murawski

Dane pomogli uzupełnić: macieks90, BABol, maggi, 07012000alek, Gwardzista1946, DWFlash, KochamDebno - dziękujemy