Pogoda remisuje z Koroną. Trzecie miejsce na koniec
W niedzielnym meczu (19.06) Pogoda Nasutowo zremisowała z Koroną Strachomino. Piłkarze Pogody zapewnili sobie trzecie, historyczne miejsce w tabeli ligowej. Jak dotychczas w Nasutowie nie było podium, ale zawsze byli blisko sukcesu. Zmieniło się to w tym sezonie, miejmy nadzieje, że teraz będzie tylko lepiej.

Mecz rozpoczął się od szybkich ataków Korony i już w 15 min po płaskim dośrodkowaniu z prawej strony i mocnym uderzeniem z bliskiej odległości gospodarze otworzyli wynik na 1:0. Piłkarze Pogody szybko chcieli wyrównać i udało im się to zrobić w 25 min, po szybkiej kontrze ładne podanie do Gąsiorowskiego Marka wykonał Lange Karol, po czym wynik się wyrównał po płaskim strzale napastnika gości. Przyjezdni długo z remisu się nie nacieszyli, już w 32 min po stracie piłki w środku pola i zamieszaniu w polu karnym, znowu Korona obięła prowadzenie. Do przerwy 2:1 dla gospodarzy.

W drugiej połowie Korona niemal nie atakowała. Pogoda już od początku drugiej odsłony dominowała na boisku, lecz nie mogła tego wykorzystać. Przyjezdni chcieli wyrównać dalekimi rzutami wolnymi, ale strzały Karola Lange kapitalnie wybraniał golkiper Korony. Wiadomo było, że w końcu bramkarz popełni jakiś błąd i tak się stało w 74 min. Bramkarz wyrzucając piłkę nie zauważył rosłego pomocnika Patera Piotra, który strącił piłkę do Gąsiorowskiego Marka, a ten w sytuacji sam na sam strzelił na 2:2.
Na koniec świętowanie Pogody Nasutowo za zdobycie III miejsca w lidze oraz zabawa obu drużyn za udany sezon.

relacjďż˝ dodaďż˝: pogodanasutowo