Remis z Pomorzem
Sparta Gryfice w rozgrywanym w Pobierowie trzecim swoim sparingu zremisowała 1:1 z czwartoligowym Pomorzem Potęgowo. Gra podopiecznych trenera Bieńka wyglądała naprawdę imponująco, chociaż przewaga zespołu przebywającego na zgrupowaniu w Pobierowie była widoczna pod każdym elementem, gracze Sparty potrafili wyjść z tego obronną ręką. Na miano pochwały zasługuje występ w bramce młodego bramkarza - Kotlarczyka, który popisał się bardzo dobrymi interwencjami w pierwszej jak i drugiej połowie meczu. Pierwszą połowę przeciwko najsilniejszemu składowi drużyny z Potęgowa, Sparta przegrała 1:0. W drugiej połowie po kilku zmianach podopieczni trenera Bieńka wyrównali w 89’ strzałem z rzutu wolnego. Bramkę zdobył Wlaźlak

Sparta: Kotlarczyk - Wylociński, Szklar, Czerwiński, Świtniewski - Drzewiecki M., Wlaźlak, Bogacz P., Remplewicz - Sandzewicz, Jakubowski

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Skolmowski, Gabryś M., Kadrzyński, Smoliński, Więckowicz, Dąbrowski P., Dąbrowski M.
�r�d�o: rega24.pl