Porażka w wygranym meczu
autor: jurgolUnia Dolice po bardzo dobrej grze uległa dotychczasowemu wiceliderowi, Stali Szczecin 0:1. Bramkę na wagę 3 punktów dla Stali zdobył w 66 minucie Piotr Duraj. Stal objęła fotel lidera , a Unia spadła na 10 miejsce w tabeli.
Unia już w 2 minucie mogła objąć prowadzenie. Akcję Danickiego i Hawryluka wykończył minimalnie złym strzałem Milkowski. Stal starała się odpowiadać, ale strzały Maćkiewicza i Brzeziańskiego albo były niecelne albo bronił Serafin. Do przerwy Unia miała kolejne 2 dobre okazje do zdobycia gola , ale Przybylskiemu i Milkowskiemu brakowało precyzji.
'United' po przerwie zaczęło z animuszem i w 51 minucie powinno prowadzić. Z lewej strony dośrodkował Andrysiewicz i strzał głową Przybylskiego wylądował na poprzeczce bramki Stali. Dobitkę Hawryluka na spółkę zatrzymali obrońca Stali z Jarząbkiem. W 55 minucie w sytuacji sam na sam z Sebastianem Serafinem znalazł się Mateusz Maćkiewicz, ale nasz bramkarz popisał się świetną interwencją. Pięć minut później bardzo ładna akcja piłkarzy Stali zakończona dośrodkowaniem Piotra Duraja na głowę do Przemysława Brzeziańskiego, którego strzał zatrzymał się na słupku bramki Serafina.

Niestety w 66 minucie padła zwycięska bramka dla Stali. Po wyrzucie z autu i dośrodkowaniu w pole karne Marcina Bartczaka jeden z zawodników oddał strzał. Serafin świetnie interweniował, ale wobec dobitki Duraja był już bezradny. Chwilę później po raz kolejny błysnął Duraj oddając strzał lewą nogą z dwudziestu metrów, kapitalną paradą popisał się Serafin, który sparował piłkę na róg.

Na 5 minut przed końcem meczu Unia powinna wyrównać. Krzyżowe podanie w pole karne do Milkowskiego, a ten po przyjęciu piłki zdecydował się na natychmiastowy strzał, ale piłka o centymetry minęła bramkę Stali. Unia rzuciła się jeszcze do szaleńczych ataków, ale one nie przyniosły już wyrównania.

Unia Dolice - Stal Szczecin 0:1

0:1 Piotr Duraj 66'

Widzów: 150

Unia Dolice: Serafin - Jaskólski , Madejski , Kownacki , Polnar - Danicki (79' Graban) , Korycki , Milkowski , Andrysiewicz - Przybylski (67' Kapczyński) , Hawryluk

Stal Szczecin: Jarząbek - Fryś, Leśnik, Parys - Kronkowski(85' Usowicz), Maćkiewicz(55' Gałązka), Miksa, Bartczak, Storek(78' Klowan) - Duraj, Brzeziański(82' Cupryn)

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997