Pełna pula wraca do Dolic
autor: Pogon74W rozegranym dzisiaj spotkaniu kończącym 17 kolejkę rozgrywek V ligi, Unia Dolice pokonała na wyjeździe Orła Trzcińsko-Zdrój 2:1. Obie bramki dla Unii zdobył Paweł Hawryluk. Na początku trochę o spotkaniu juniorów, które zgodnie z przewidywaniami przebiegało pod dyktando podopiecznych Jana Ogórka. Wynik 8:0 to najmniejszy wymiar kary jaki Unia mogła wymierzyć Orłowi. Bramki zdobyli: Czyrkun 4, Szczepański 2, Mularczyk i Kominowski (rzut karny).
Spotkanie seniorów zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 6 minucie za sprawą Grudniewskiego objęli prowadzenie. Unia dążyła do wyrównania ale te przyszło dopiero w 32 minucie. Korycki świetnie wypuścił prawą stroną Kapczyńskiego ten w pole karne do Hawryluka który głową ucieszył Dolickich kibiców. Do przerwy było już bez goli.
Po przerwie Unia groźniej atakowała , ale próby Koryckiego i Hawryluka nie znajdowały drogi do bramki Orła. Na kwadrans przed końcem Unia zdobyła zwycięską bramkę. Rybka świetnie wymanewrował na prawej stronie dwóch obrońców i zacentrował w pole karne gdzie czekał Hawryluk , który po raz 2 w tym meczu pokonał bramkarza głową. Orzeł jeszcze próbował wyrównać , ale niczego nie zdziałał. Za tydzień Unia przed własną publicznością zmierzy się z Świtem Szczecin - Skolwin.

Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 1:2

Bramki: Grudniewski(Orzeł) / Paweł Hawryluk 2 (Unia)

Orzeł: Leśniak-Sarnecki, Szemiot, Cieślewicz, Wierzbiński (45' Janusz), Grudniewski (45' Cieślewicz), Mazur (80' Szczepkowski), D. Wojciechowski, A. Wojciechowski, Laszczyński, Kozik (60' Kasprzyk)

Unia: Serafin - Madejski , Kownacki , Skierkowski , Korycki - Rzepecki , Kapczyński , Rybka , Danicki - Andrysiewicz , Hawryluk (Kominowski 85')

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997