Rega wygrała z Orlętami
W niedzielnym spotkania 17 kolejki III ligi Rega pokonała Orlęta Reda 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Piotr Krzykowski.
W pierwszej połowie często na bramkę Regi atakowali gospodarze. Już w 3 minucie rzut wolny mieli piłkarze z Redy, ale pewnie piłkę złapał golkiper Regi - Kotlarczyk. Kilka minut potem znów goście szarżowali na bramkę Regi, ale piłka po strzale Tomasza Stępnia poszybowała wysoko nad bramką. W 22 minucie akcję przeprowadzali goście. Dobre dośrodkowanie w pole bramkowe Krzykowskiego, gdzie był Bogusz i uderzył, lecz bramkarz czubkami palców wybił futbolówkę poza linię końcową. Osiem minut później znów rzut wolny mieli trzebiatowianie. Piłkę ustawił Krzykowski i idealnie posłał na głowę Piwowarczyka, lecz ten nieczysto uderzył i futbolówka poleciała nad bramką.
Tuż przed zakończenie pierwszej części meczu sytuację mieli gospodarze. Dobra akcja zawodnika Orlęty, który zagrywa na 6 metr do Szudrowicza, ale kapitalną interwencją popisał się Kotlarczyk. Trzebiatowainie schodzili w przerwie do szatni z bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie znów mocno zaczęli gospodarze.
W 47 minucie Stępień uderzył z poza pola karnego, ale futbolówka poleciała wysoko nad bramką. Kilka minut później na boisku pojawił się nowy nabytek Regi - Maciej Remplewicz, który zastąpił Świecha. W 67 minucie piłkarze z Redy mieli rzut wolny przed polem karnym. Futbolówkę ustawił Szudrowicz i trafił w mur. Kilka minut później Rega stworzyła akcję, która zakończyła się strzałem Bogacza, ale minimalnie obok bramki. W 77 minucie Stępień próbował zaskoczyć Kotlarczyka strzałem z ostrego kąta, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę. Dziesięć minut później trzebiatowianie mieli rzut wolny w okolicy 20 metra. Piłkę ustawił Jarecki i uderzył, ale obok bramki. Chwilę potem bardzo dobrą akcje przeprowadził Bogusz, który idealnie dograł do Krzykowskiego, a ten bez problemów skierował piłkę do pustej bramki.