S.W.D.N. Świdwin awansował do finału wojewódzkiego
Dnia 28 września br. w Bobolicach na boisku Orlik przy ul. Głowackiego 7, odbyły się eliminacje wojewódzkie Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w  kategorii chłopców - 12-13 lat.
W turnieju wystąpiło pięć zespołów S.W.D.N. Świdwin, ZSzOI Mrzeżyno , Gimnazjum 1 Białogard, Pokemony Siemyśl, AC Pajace/IV C SP Bobolice. Grano systemem „każdy z każdym”.
Pierwsze miejsce, puchar ufundowany przez prezesa UKS Olimpia Bobolice Henryka Kowalskiego oraz awans do finału wojewódzkiego wywalczył zespół S.W.D.N. Świdwin (opiekun Piotr Kosiński). Zawodnicy ze Świdwina wygrali wszystkie mecze i zdobyli komplet 12 punktów. Skład zwycięskiego zespołu : Hubert Wojtkiwicz, Hubert Kowalczyk, Adrian Kita, Adrian Grzystek, Damian Kosiński, Łukasz Łuczków, Maciej Helwig, Daniel Kępka.
Najlepszym zawodnikiem i „Królem Strzelców” turnieju został Hubert Wojtkiwicz (S.W.D.N. Świdwin).

Kolejność końcowa :

1.S.W.D.N. Świdwin (opiekun Piotr Kosiński) 4 12 27-1 - awans do finału
2.ZSzOI Mrzeżyno (opiekun Agata Bacik) 4 7 8-15
3.Gimnazjum 1 Białogard (opiekun Iwona Sternik) 4 5 9-6
4.Pokemony Siemyśl (opiekun Stanisław Lewandowski) 4 4 5-15
5.AC Pajace/IV C SP Bobolice (opiekun Zbigniew Rewkowski) 4 0 3-15

Finał Wojewódzki Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, odbędzie się w dniu 12 października br. w Gryfinie na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1.
�r�d�o: Henryk Kowalski

relacjďż˝ dodaďż˝: henryk133

Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców - 12-13 lat
data: 28-09-2010
miejsce: Bobolice