Walczyli przez cały mecz
autor: delilahSzczypiorniści Gaz System Pogoni Szczecin po porażce tydzień temu w Ostrowie Wielkopolskim zrehabilitowali się. Szczecinianie wysoko pokonali SMS Gdańsk 35:22.
Goście tylko przez pierwsze kilka minut postraszyli szczecińską Pogoń. Później dominacja miejscowych nie podlegała już dyskusji. Zdobywanie goli rozkładało się na cały zespół, ale najwięcej rzucił Paweł Krupa - 7. Świetnymi podaniami popisywał się doświadczony Piotr Frelek, a w bramce cuda czynił - co nie jest zaskoczeniem - Szymon Ligarzewski, a w drugiej połowie Łukasz Skowron.
Gaz System Pogoń przez cały mecz grała i walczyła o każdą piłkę. Szczecinianie w stu procentach zmazali plamę z ubiegłego tygodnia, gdzie po bezbarwnej grze wysoko (25:34) przegrali z Ostrovią. Ostatecznie Gaz System Pogoń Szczecin wygrała z SMS-em Gdańsk 35:22.
GAZ - SYSTEM Pogoń Szczecin: Ligarzewski, Skowron - Krupa 7, Frelek 6, Masiak 6, Biały 5, Smuniewski 4, Suszka 3, Jedziniak 2, Marcinkian 2, Rojek, Wolski, Hofman, Guzek