Wysokie zwycięstwo Sarmaty
autor: rudy66W swoim ostatnim meczu sparringowym przed sezonem 2010/2011 Sarmata Dobra na własnym boisku pokonał Inę Ińsko 7:0 (3:0). Mecz rozegrany przy ciągle padającym deszczu przebiegał cały czas pod dyktando Sarmaty. Goście mieli dwie dogodne sytuacje: w pierwszej połowie napastnik Iny w dobrej sytuacji posłał piłkę daleko obok słupka i  w drugiej połowie meczu (71'), kiedy jeden z napastników Iny trafił w zewnętrzną część słupka bramki Sarmaty. W drużynie Sarmaty obok jak zwykle skutecznego Damiana Padzińskiego (trzy bramki strzelone w drugiej połowie), bardzo dobrze zaprezentował się Łukasz Olechnowicz, strzelec drugiej bramki z rzutu wolnego i autor doskonałych dograń dla Padzińskiego i Cytowicza przy czwartej i szóstej bramce dla Sarmaty. Godna zapamiętania powinna być też piąta bramka dla Sarmaty strzelona przez Damiana Padzińskiego, która została wypracowana po pięknych dwójkowych zagraniach Wojciecha Dorsza i Wojciecha Klisia.
Chciałbym podkreślić, że w drużynie Sarmaty w podstawowym składzie zagrało aż sześciu zawodników z rocznika 1989 i młodszych: (M. Kamiński (1989), D. Dzierbicki (1990), Durkowski (1991), E. Kamiński (1989), Szwąder (1992), Guźniczak (1993). Wszyscy są wychowankami klubu.

Sarmata Dobra - Ina Ińsko 7:0 (3:0)
Strzelcy bramek dla Sarmaty: Damian Padziński 3 (56', 59' i 80'), Radosław Cytowicz 2 (24' i 63'), Zdzisław Szwąder 6', Łukasz Olechnowicz 7'.
Skład Sarmaty: M. Kamiński, Dorsz, Jaszczuk, D. Dzierbicki, Durkowski, Grochulski, Cytowicz, E. Kamiński, Szwąder, Guźniczak, Olechnowicz oraz Marciniak, Kliś, Padziński, Gudełajski,

relacjďż˝ dodaďż˝: estan52