Mecz błędów i smutny powrót
autor: KudlatyOsiem goli strzelili Łukaszowi Koszmiderowi piłkarze Rekordu Bielsko-Biała. Szczecinianie odpowiedzieli tylko dwoma golami i wysoko przegrali.
Portowcy źle weszli w mecz. Już w drugiej minucie prowadzenie objął Rekord Bielsko-Biała, po golu Piotra Bubeca. Niedługo później, ponownie za sprawą Bubeca, było już 2:0. Nadzieje odżyły w 12. minucie, kiedy kontaktowego gola zdobył Siergiej Kostiuczenko. Ukrainiec przymierzył z dystansu, zupełnie zaskakując Krysiana Brzenka. Trzy minuty później Rekord przeprowadził świetną kontrę i Łukasza Koszmidera pokonał Paweł Budniak. Do przerwy gospodarze zdołali trafić jeszcze raz, a hat-tricka skompletował Bubec.
Pech nie opuszczał Pogoni '04 także po zmianie stron. W 22. minucie piłkę do własnej bramki wpakował Marcin Mikołajewicz. Trzy minuty później Bubec dołożył kolejne (swoje 4. w tym meczu) trafienie dla Rekordu. 10 minut przed końcem meczu było już 8:1 - dwie szybkie bramki strzelili Piotr Pawełek i Radek Polasek. Kiedy zanosiło się na dwucyfrowy wynik, rozmiary porażki zmniejszył Dawid Wiśniewski. Do końca meczu gospodarze mieli wiele okazji bramkowych, ale ostatecznie wygrali 8:2.

Szczecinianie przegrali z wielu powodów. Przede wszystkim, za łatwo nadziewali się na kontry skutecznego Rekordu. Notowali dużo niedokładnych podań, w dodatku kilka błędów popełnił bramkarz. Szczecinianie będą mieli teraz trochę czasu, aby popracować nad błędami, a już niedługo podejmą we własnej hali TPH Polkowice! 8 kolejka Polskiej Ligi Futsalu.

Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin 8:2 (4:1)