4:0 było za mało...
W rozegranym w sobotę spotkaniu XIV kolejki 5 ligi piłkarskiej, Unia Dolice po dobrej choć nieskutecznej grze pokonała outsidera Spartę Gryficę 4:0. Łup bramkowy podzielili między siebie Bartosz Danicki i wprowadzony po przerwie Michał Niemyski.
Pierwsza połowa choć bezbramkowa to nie była nudna. Kibice, którzy mimo nieciekawej pogody zebrali się w grupie ok. 150 osób nie narzekali na brak emocji. A te najczęściej stwarzali im Bartosz Danicki, Kamil Kapczyński i Marek Andrysiewicz . Ta trójka zawodników non stop nękała bramkarza gości swoimi groźnymi akcjami. Do przerwy jednak bramki nie padły. Po przerwie na boisko w miejsce Daniela Serafina wszedł Michał Niemyski i 10 minut po wejściu na boisko otworzył wynik spotkania strzelając do pustej bramki po podaniu Kapczyńskiego.
Nie minęło kolejne 10 minut i mieliśmy już 2:0. Kamil Kapczyński , który rozegrał świetne spotkanie dograł tym razem do Danickiego, a ten lekkim precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce. 2 minuty później było już 3:0. Andrysiewicz dośrodkował z prawej strony w pole karne i w wyniku zamieszanie piłka została wycofana na 16 metr, gdzie był Danicki, który strzałem do pustej bramki ucieszył kibiców. W 66 minucie jedna z nielicznych akcji Sparty, ale świetną paradą popisał się Sebastian Serafin. W 70 minucie Niemyski na 4:0. 4 minuty później po obronie strzału Andrysiewicza przez bramkarza, dobitka Kownackiego wylądowała na poprzeczce bramki Sparty. Na 6 minut przed końcem kolejna akcja Sparty, ale znów świetnie Serafin.

Skład: S. Serafin - Madejski , Polnar, Cegła (79' Włodarczyk), Patzki (56' Skierkowski) - Wójtowicz, Kownacki, Danicki (76' Winek), D. Serafin (46' Niemyski), Kapczyński - Andrysiewicz.
�r�d�o: united.futbolowo.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997