Kontrolowane zwycięstwo...
Początek spotkania Bałtyku Koszalin z Leśnikiem\Rossą toczył się głównie w środkowej strefie boiska z lekką przewagą gospodarzy, którzy długimi fragmentami wymieniali między sobą podania. Z kolejnymi minutami Bałtyk atakował coraz mocniej, czego efektem było uzyskane prowadzenie w 18 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasza Duszkiewicza i strzale głową Damiana Kupisza było 1:0. Mimo prowadzenia piłkarze gospodarzy nadal przeważali i stwarzali sobie dogodne sytuacje, ale bez efektu bramkowego.
W końcówce pierwszej połowy gracze Leśnika wzięli się ostro do roboty, w efekcie, czego Mateusz Struś musiał poradzić sobie z najlepszym strzelcem - Mikołajczykiem.
Drugą połowę Bałtyk rozpoczął z jedną zmianą w składzie boisko opuścił Romańczyk, a w jego miejsce wszedł Mateusz Wiśniewski.
Początek tej części gry należał do gospodarzy, którzy owszem mieli optyczną przewagę, ale nie potrafili zdobyć drugiej bramki.

W 63 minucie po doskonałym podaniu Marcina Chyły, Tomasz Sęk wykorzystując swoją szybkość dopadł do piłki i strzałem w długi róg podwyższył wynik spotkania.
W końcówce spotkania gospodarze mieli jeszcze kilka ciekawych akcji, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Leśnik grał bez swoich dwóch podstawowych zawodników, czyli Marcina Gozdala i kontuzjowanego Tomasza Chrupałły.

Bałtyk Koszalin - Leśnik Manowo 2-0