Błękitni lepsi od Pogoni
Po dość ciekawym meczu gdzie spotkały się dwie drużyny z górnej części tabeli, zwycięsko wyszli Błękitni Stargard. Już na początku meczu w 3 min w rzutu rożnego bramkę dla gospodarzy strzela Tomasz Pustelnik. Po tej bramce goście ruszyli z nie co większym animuszem do odrabiania strat ale wynik do przerwy się nie zmienił.
W drugiej połowie piłkarze z Barlinka próbowali doprowadzić do wyrównania ale ich strzały wyłapywał pewnie Marek Ufnal. Błękitni za to dalej grali konsekwentnie w ataku czego skutkiem były kolejne bramki zdobyte przez Roberta Gajdę i Tomasza Kubickiego (który po raz drugi wchodząc z ławki strzela bramkę).Goście pod koniec spotkania ustalają wynik meczu strzelając honorowego gola i mecz kończy se wynikiem 3:1 dla drużyny z Ceglanej. Na brawa również zasługują kibice obu drużyn którzy przez cały mecz głośno dopingowali swoje drużyny. Błękitni po raz drugi pokazali się z bardzo dobrej strony, po dzisiejszym zwycięstwie umocnili się na trzeciej pozycji w tabeli. Oby taka gra Błękitu była w każdym ligowym meczu.

3:1 - 85' - Stukonis
Błękitni: M.Ufnal - P.Filocha - T.Pustelnik (89' S.Inczewski) - M.Liśkiewicz, F.Batista, K.Baszak, A.Kawczyński (70' T.Kubicki), P.Duda (82' K.Jankowski), B.Zdunek (80' J.Piskorz) - R.Gajda, D.Hackiewicz
Pogoń: Gołębiewski - Tuński, Jarczyk, Kozioła (70' Kochan), Suterski - B. Kubiak (75' Ahmed), Stukonis, Świtaj, Skórecki (79' Tatarczuk) - Husejko (65' Malinowski), Barandowski

żółte kartki: Gajda, Batista, Baszak, Zdunek (Błękitni) / Tuński, Jarczyk (Pogoń) sędzia: Bzowski Kuczkowski Czarnecki

Dane pomogli uzupełnić: 53jan, cena, Barlinek, Pogon74, KPBlekitnii, XabiAlfonso99, bakbartek10, tobi1991 - dziękujemy