Pomeczowe wypowiedzi trenerów
autor: K.Grzeszkowiak /KoGut/Artur Płatek (trener Pogoni Szczecin): Musieliśmy zmienić ustawienie zespołu, ponieważ posypała nam się linia obrony. Inaczej chcieliśmy rozegrać ten mecz taktycznie. Z mojej perspektywy wygraliśmy zasłużenie, bo przez cały mecz dominowaliśmy na boisku. Wielkie brawa dla mojego zespołu, ponieważ stworzył sobie mnóstwo sytuacji i ten wynik jest to najmniejszy wymiar kary.
autor: maggiBogusław Baniak (trener Warty Poznań): Prowadząc 1:0 do przerwy nie można tak 'frajersko' odpuścić drugiej połowy. Te dwie bramki były kuriozalne, szczególnie pierwsza. Gratuluję Pogoni bardzo ważnych i cennych trzech punktów. Musimy grać dalej. Po pierwszych meczach zapachniało ekstraklasą, a życie okazało się okrutne i kwiecień jest dla nas bardzo przykry. Mam pretensje do zawodników ofensywnych. Pogoń zagrała bardzo dobrze. Był to mecz techniczny. Nie było typowej pierwszoligowej 'rąbanki'. Nikt nie chce z tej ligi spadać i walka trwać będzie do samego końca.

1:2 - 64' - Klatt
Warta Poznań: Bledzewski - Kieruzel, Bartkowiak, Jasiński, Kosznik - Mgamayama, Wojciechowski, Gajtkowski, Ciarkowski - Reiss, Zakrzewski

Pogoń Szczecin: Fabiniak - Szałek, Radler, Matuszczyk, Petasz - Ława, Majkowski, Akahoshi, Pietruszka, Frączczak - Klatt

żółte kartki: Reiss, Kieruzel (Warta) / Klatt, Matuszczyk, Ława, Frączczak (Pogoń)
czerwona kartka: Piotr Kieruzel (87. minuta, Warta, za drugą żółtą) sędzia: Tomasz Garbowski

Dane pomogli uzupełnić: FCStargardPS, grovest, Maksimus, Bengoro, arturr, kicu6969 - dziękujemy