Bałtyk rozgromił Brdę
W piątek, 19 lutego o godzinie 18.00 podopieczni Wojciecha Megiera wygrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem Bałtyk podejmował zespół klasy okręgowej Brdę Przechlewo.
Zespół Bałtyku Koszalin wygrał 12:0 (5:0).

Początek spotkania bardzo dobrze ułożył się dla gospodarzy, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie po podaniu Damiana Kupisza, bramkę zdobył Krzysztof Miętek. W 13 minucie Szybka kontra Bałtyku, piłkę przejął Łukasz Szymański prostopadłym podaniem uwolnił spod opieki obrońców Krzysztofa Miętka, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, z łatwością go minął i zdobył swoją drugą bramkę. Dziesięć minut później po dośrodkowaniu Tomasza Sęka z prawej strony, Maciej Mazurkiewicz z woleja piłka w siatce 3:0. W 26 minucie z dystansu uderzył Duszkiewicz piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. W 44 minucie Łukasz Szymański podwyższył prowadzenie na 5:0. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i nadal gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń. W 54 minucie na 6:0 podwyższył Paweł Szczygieł, który przelobował bramkarza Brdy. Kolejna bramka wpadła w 67 minucie po dwójkowej akcji Miętka z Chyłą, ten drugi w sytuacji sam na sam, zachował zimną krew i było już 7:0, tym samym rozpoczął swój marsz po klasycznego hat-tricka. W 72 minucie, dobre podanie ze środka boiska do Marcina Chyły 8:0, dwie minuty później ponownie Marcin Chyła i 9:0 Hat-trick ustrzelony. W 79 minucie Tomasz Krzywonos po wspaniałym rajdzie ze środka boiska, strzałem w długi róg 10:0. Myślicie, że to koniec strzelania, ależ skąd? Chwilę później po dośrodkowaniu Tomasza Sęka Paweł Szczygieł, Gol 11:0. W 82 min. koronkowa akcja tercetu Sęk, Chyła, Miętek i popularny 'grochu' 12:0.

Skład Bałtyku: Boryszewski - Maksymiuk, Krzywonos, Bany, Stańczyk, Szymański, Duszkiewicz, Sęk, Kupisz, Mazurkiewicz, Miętek
Na zmiany wchodzili: Chyła, Gzubicki, Koziarski, Drejski, Szczygieł oraz zawodnik testowany.

Euroboisko w Koszalinie
Bałtyk: Boryszewski - Maksymiuk, Krzywonos, Bany, Stańczyk, Szymański, Duszkiewicz, Sęk, Kupisz, Mazurkiewicz, Miętek
grali także: Chyła, Gzubicki, Koziarski, Drejski, Szczygieł oraz zawodnik testowany.

Dane pomogli uzupełnić: krab, arti15 - dziękujemy