Porażka futsalistów Pogoni
autor: maggiPogoń 04 w przedostatniej kolejce przegrała w Pniewach z drużyną Akademii 2:4. Mimo tej porażki szczecinianie nadal zajmują 5. miejsce w tabeli.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie spotkania, po strzale Rafała Franza. W 11. minucie szczecinianie wyrównali, a bramkę zdobył Mateusz Mika. Niestety Portowcy cieszyli się z remisu tylko kilkadziesiąt sekund. Akademia przeprowadziła szybką akcję, po której gola zdobył Bartosz Łeszyk. Do pierwszej połowy wynik się nie zmienił się.
Po przerwie Portowcy w dalszym ciągu gonili wynik. W 23 minucie Mika uderzył w poprzeczkę. W odpowiedzi, siedem minut później, Łeszyk nie wykorzystał sytuacji 'sam na sam' z Kubrakiem. Następne dwie minuty meczu na długo zapadną w pamięci piłkarzy 'Zero-czwórki'. Najpierw trzeciego gola zdobył Franz, a po chwili podwyższył Cleverson Pelc. Pogoń '04 stać było jeszcze na odpowiedź, w postaci drugiego gola Miki.
Do końca sezonu już tylko jeden mecz. Za tydzień, 1 maja, o godzinie 18:00, Pogoń '04 zagra we własnej hali z FC Novą Katowice. Emocji nie zabraknie, szczecinianie będą walczyć o utrzymanie piątego miejsca w tabeli.

Akademia FC Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 4:2 (2:1)

1:0 - Rafał Franz 3'
1:1 - Mateusz Mika 11'
2:1 - Bartosz Łeszyk 11'
3:1 - Rafał Franz 30'
4:1 - Cleverson 32'
4:2 - Mateusz Mika 38'
ďż˝rďż˝dďż˝o: pogon04.szczecin.pl / własne