Podział punktów w Gorzowie Wielkopolskim
W wyjazdowym spotkaniu piłkarze Floty Świnoujście zremisowali z GKP Gorzów Wielkopolski 1:1.
Był to mecz o przysłowiową pietruszkę. Jedna i druga drużyna miała już zapewnione utrzymanie, więc zespoły mogły pokazać otwarty football. Znacznie lepiej konstruowanie akcji wychodziło gospodarzom, którzy mieli przewagę od początku spotkania. Udokumentowali to dopiero w 57 minucie. Michał Ilków-Gołąb przeprowadził indywidualną akcję, minął jednego z obrońców, zbiegał do środka pola karnego, ale zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów. Żukowski nie zdołał wybić piłki.
Zaraz po uzyskaniu prowadzenia gospodarze powinni podwyższyć wynik, ale zmarnowali kolejne trzy 'setki'. Zemściło się to w 77 minucie, Grzegorz Skwara precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego doprowadził do remisu.

GKP Gorzów Wlkp. - Flota Świnoujście 1:1 (0:0)