Remis Pogoni
Piłkarze Pogoni stracili kolejne punkty w rundzie wiosennej. W zaległym spotkaniu XXXI kolejki pierwszej ligi Pogoń tylko zremisowała z Dolcanem w Ząbkach. Portowcy objęli prowadzenie w 7 minucie po trafieniu Marcina Bojarskiego. Remis drużynie gospodarzy zapewnił Marcin Korkuć w 77 minucie.

Pogoń od 58 minuty grała w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną ujrzał autor gola na 1:0 - Marcin Bojarski. Remis na pewno bardziej zadowolił gospodarzy, którzy bronią się przed spadkiem.

Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
Korkuć 77' - Bojarski 7'

Dolcan: Misztal - Stawicki (46' Hinc), Unierzyński, Korkuć, Dadacz, Hirsz, Gabrusewicz (67' Wielądek), Kosturbała, Stańczyk (78' Imeh), Ziajka, Kosiorowski