Porażka z outsiderem
autor: maxppNiestety w meczu o 4 punkty, szczypiorniści Energetyka Gryfino przegrali z outsiderem AZS UW Warszawa 24:36.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tak druzgocącej klęski zespołu z Gryfina. Energia nie radziła sobie z atakiem pozycyjnym i zbyt często oddawała nieprzygotowane rzuty. Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W pięć minut zdobyli 5 bramek, tracąc przy tym tylko jedną. A na tablicy wyników pojawił się wynik 21:13. Ostatecznie Energetyk przegrał dwunastoma bramkami, co przy takiej samej liczbie punktów na koniec sezonu - gwarantuje wyższe miejsce w tabeli zespołowi z Warszawy, bo w Gryfinie, Energia wygrała tylko różnicą 5 trafień.

AZS UW Warszawa - Energetyk Gryfino 36:24 (16:12)

Energetyk: Śrudka, Fornal, Kołasiewicz - Matoszko 8, Bartnik 4, Palto 3, Galus 3, Magdziarz 2, Stanisławek 2, Sz. Tołyż 1, Porębski 1, Romanowski 0, P. Tołyż 0.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne / Kurier Szczeciński