Pierwsze zwycięstwo Floty
Piłkarze Floty rozegrali dziś (10.01) pierwszy mecz piłkarski w nowym roku pokonując w Łobzie miejscowy Światowid 2-1. Gospodarze objęli prowadzenie w 15 minucie kiedy sędzia podyktował rzut karny za faul Mazurkiewicza. Wykonał go Samal strzałem po ziemi tuż przy słupku. W 25 minucie Mania zamknął akcję prawą stronę dobijając idącą wzdłuż bramki piłkę. Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy ten sam testowany piłkarz Warty Poznań przeprowadził akcję lewą stroną i z bliska pokonał łobeskiego bramkarza po raz drugi.
Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy ten sam testowany piłkarz Warty Poznań przeprowadził akcję lewą stroną i z bliska pokonał łobeskiego bramkarza po raz drugi.
W drugiej połowie Flota nadal miała przewagę, dwa razy nawet trafiła do bramki, ale arbiter dopatrzył się nieczystości. Flota przetestowała dziewięciu zawodników, w tym ukraińskiego bramkarza Sjanina, którego występ można ocenić pozytywnie.

Skład Floty: Sjanin, Sidorowicz (46 Fechner), Abranenko, Janik (46 Zdunek), Niewiada (46 Chrzanowski), Staniszewski (46 Tyc), Skwara (46 Kret), Szyszko (70 Rudolf), Mazurkiewicz, Witomski, Mania (46 Krzemilski).

Spotkanie odbyło się na małej warstwie śniegu, na dobrze przygotowanym boisku w miłej gościnnej atmosferze. Były liczne dodatkowe atrakcje, w tym licytacja koszulek zawodników Floty. Cały dochód przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.