AZS powrócił na fotel lidera
autor: KudlatyW zaległym meczu pomiędzy AZS-em Radex Szczecin a AZS-em Politechniką Opolską lepsi okazali się gospodarze. Pewna wygrana 94:70, pozwoliła naszej drużynie powrócić na fotel lidera w grupie B.
Spotkania z opolanami zawsze należały do trudnych, tym razem nie było wyjątku. Szczecinianie nawet przegrywali po pierwszej kwarcie jednym punktem. Później do głosu doszli nasi akademicy, którzy kontrolowali już przebieg meczu. Nie do zatrzymania byli Maciej Majcherek i Karol Pytyś, którzy zdobyli dla swojego zespołu ponad połowę punktów. Druga połowa meczu to już spokojna, kontrolowana gra szczecinian.