Kolejna wygrana AZS-u
Koszalińscy akademicy wygrali w Starogardzie Gdańskim 76:65, prowadząc przez cały mecz.
Nasi koszykarze rozpoczęli od prowadzenia 12:2, a po dwóch kwartach mieli 11-punktową przewagę. Gospodarze próbowali odrabiać straty w drugiej połowie. Większość udało się zniwelować w trzeciej kwarcie, ale wtedy AZS zdobył 6 czek z rzędu i znów odzyskał kontrolę nad meczem. W ostatnich 10 minutach nasz zespół powiększył przewagę do 15 punktów i bez problemu dowiózł zwycięstwo do końca.
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 65:76
(11:21, 16:17, 20:15, 18:23)
AZS: Ł. Diduszko 0, M. Kuebler 14 (2), A. Metelski 8, I. Milicić 0, G. Navickas 6 (1), G. Reese 16 (2), G. Surmacz 10 (1), V. Tica 16 (2), Ł. Wiśniewski 6.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne / gk24.pl