Pewna wygrana Gwardii
autor: maggiSzczypiorniści koszalińskiej Gwardii bez problemów pokonali, wręcz zdemolowali MKS Grudziądz 37:20.
Dominacja naszych zawodników w całym spotkaniu była niepowtarzalna. Tylko w pierwszych minutach młody zespół gości toczył wyrównaną walkę z Gwardzistami. Jednak od 10 minuty meczu zaczął się prawdziwy koncert miejscowych. Po pierwszej połowie koszalinianie prowadzili już 14 bramkami. W drugiej odsłonie przewaga sięgnęła nawet 20, ale ostatecznie zakończyło się 17.
Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 37:20 (20:6).

Gwardia: Bugaj, Bartosek - Paszkowski 2, Wachowski 2, Stasiuk 7, Czerwiński 3, Goerig 3, Ciarkowski 1, Hertig 3, Suszka 3, Kiciński 4, Jakutowicz 3, Kamiński 4, Pawłowski 2.
MKS: Szewczyk, Ziółkowski - Bieniek, Orłowski 3, Kruszewski 6, Kalwa 3, Nalaskowski 5, Kozłowski, Prymas 3.