AZS Radex wygrywa
autor: KudlatyAZS Szczecin wygrał na inaugurację sezonu. Akademicy we własnej hali pokonali Doral Nysę Kłodzko 109:72 (23:24, 37:16, 27:16, 22:16).
Tylko w pierwszej kwarcie goście skutecznie walczyli z naszymi koszykarzami i nawet wygrali tę cześć meczu jednym punktem.
Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszym zespole był Maciej Majcherek, który rzucił 27 punktów. Dobrze po powrocie wprowadził się rozgrywający Michał Dudek, który zaliczył 5 asyst. 7 ostatnich podań miał Maciej Majcherek, a jego brat Michał zebrał 9 piłek. Paweł Podgalski zaliczył 15 oczek, przy stuprocentowej celności rzutów z gry. Na parkiecie po kilka minut zaliczyli również weterani: Andrzej Karaś i Tomasz Mrożek.
AZS: Majcherek Maciej 27 (1), Podgalski 15 (1), Balcerek 13 (3), Pytyś 13, Majcherek Michał 11 (1), Sudowski 8, Dudek 6 (1), Kowalski 6, Michalski 5, Mrożek 5 (1), Karaś.
ďż˝rďż˝dďż˝o: gs24.pl / własne