Pewna wygrana z Żubrami
autor: C80Zgodnie z przewidywaniami Spójnia Stargard Szczeciński, po okresie świąteczno-noworocznym, wysoko pokonała na wyjeździe Żubry Białystok 91:69.
Stargardzianie dobrze rozpoczęli spotkanie i już po pierwszej kwarcie odskoczyli rywalom na 8 punktów. Swój dzień miał Hubert Mazur (na zdjęciu), który w całym meczu zdobył 28 punktów, w tym cztery razy trafił zza linii 6,25 m.
Żubrom sił starczyło tylko na pierwszą połowę. W trzeciej kwarcie zespół trenera Majora zdecydowanie przeważał i w tej części gry pozwolił gospodarzom rzucić tylko 6 oczek.
Ostatnia kwarta - to już kontrolowana i spokojna gra Spójni. Wygraną przypieczętował rezerwowy Konrad Koziorowicz, który na 2,5 sek. przed końcem celnie rzucił z połowy boiska. Spójnia dominowała w każdym elemencie gry. Bodych miał 11 zbiórek, a Stokłosa 10. Ten ostatni zaliczył też 10 asyst.

Żubry Białystok - Spójnia Stargard Szczeciński69:91
(16:24, 24:22, 6:16, 23:29)
Spójnia: H. Mazur 28 (4), W. Grudziński 19, Ł. Bodych 9, A. Soczewski 7, Ł. Grzegorzewski 7, M. Stokłosa 7 (1), J. Koszuta 6, F. Dylik 3 (1), K. Koziorowicz 3 (1), P. Polowy 2.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne / gs24.pl