Porażka Spójni z liderem
Koszykarze Spójni Stargard przegrali z liderującym w tabeli MKSem Dąbrową Górnicza 62:74 (15:17, 16:19, 12:17, 19:21).
Przez dwie kwarty w Stargardzie pojedynek był w miarę wyrównany, chociaż od początku minimalną przewagę mieli goście z Dąbrowy Górniczej. Po 20 minutach przyjezdni prowadzili 36:31. Decydująca okazała się kwarta trzecie. W niej koszykarze Spójni przez ponad 6 minut nie potrafili trafić do kosza. Myliła się właściwie cała drużyna.

W ostatnich dziesięciu minutach Spójnia wzięła się do roboty i po rzucie za trzy Stokłosy, goście prowadzili tylko 7 punktami. Dąbrowa jednak nie dała odebrać sobie zwycięstwa i po znakomitej grze Łukasza Szczypki goście pewnie wygrali 74:62.

Spójnia: Dłoniak 24 (4x3), Mazur 9, Grudziński 5, Polowy 5, Grzegorzewski 4, Molenda 4, Bodych 3 (1), Stokłosa 3, Dylik 3 (1), Soczewski 2, Koszuta 0, Koziorowicz 0.