Zwycięstwo na koniec
autor: PaulSleevenZespół Olimpii odegrał się rywalowi za pierwsze spotkanie w rundzie jesiennej odpowiadając na wyjazdowy nieszczęsny remis, wygraną 4:0. Nie wynik, ale obraz całych 90 minut spotkania potwierdził jak waleczne i utalentowane mamy zawodniczki w klubie. Dziewczyny starały się stworzyć jak najbardziej efektywne akcje według założeń trenera sprawiając dużą niespodziankę w całym meczu. To nie tylko bramki, ale sytuacje przeprowadzane środkiem boiska, do boku, grając mocnymi podaniami pozwoliły rywalom na zawiązanie tylko kilku akcji przeciwko bramce debiutującej w II lidze Niteckiej, która za każdym razem dobrze interweniowała.
Pierwsza bramka to wyprowadzenie środkiem przez Szymańczuk na Karwik i Tokarską, która sama na sam pokonuje bramkarkę w 16`. W drugiej połowie spotkania przy wykonywaniu rzutu różnego przez Szymańczuk, piłka odbija się od obrony i trafia pod nogi nowo zmienionej zawodniczki Marty Sochackiej, która uderza w róg bramki po rękach bramkarki w 50` podwyższając wynik na 2:0. Bardzo dobrze grająca Szymańczuk schodząc prawie do strefy zmian wykorzystuje swoje ostatnie możliwości i mimo zmęczenia sam na sam skrzydłem pokonuje obrońców i bramkarkę w 65` podwyższając wynik na 3:0. Wreszcie zmotywowana zgraniem zespołu Karwik po ładnej akcji defensywy ze środkiem pokonuje bramkę gości w 82` na 4:0.

Olimpia II Szczecin - Odra Chojna 4:0 (1:0)
Bramki: Tokarska 16`, Sochacka 50`, Szymańczuk 65`, Karwik 82

Olimpia II: Nitecka - Prędki (60`Stasiukiewicz), Borowicz, Dynakowska (35`Cyrulewska (50`Sochacka), Karwik, Ciesielska, Szymańczuk (65`Mucha), Dudzik, Sokołowska ,Tokarska, Tarnowska
�r�d�o: mksolimpia.szczecin.pl

II liga Kobiet ZZPN podgrupa A (2009/2010)