Remis Floty w ostatnim sparingu
Flota Świnoujście w swoim ostatnim sparingu przed ligą, mimo optycznej przewagi tylko zremisowała z czwartoligową Pogonią Barlinek 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie.
Mecz był praktycznie do jednej bramki. Zgodnie z przewidywaniami przeważali zawodnicy Floty Świnoujście, którzy mieli tyle sytuacji bramkowych, że spokojnie można byłoby to obdzielić na kilka spotkań. Niestety za każdym razem czegoś brakowało. W składzie pierwszoligowca zagrało 7 niedawno zakontraktowanych zawodników: Chifon, Kubowicz, Staniszewski, Mazurkiewicz, Nwogu, Rusinek i Smolec, ale bramkę w 78 minucie spotkania zdobył testowany jeszcze Tadeusz Tyc.

Flota po golu stanęła, a do głosu doszła Pogoń i już 4 minuty później było 1:1. Szczęśliwym strzelcem okazał się Przemysław Kochan. Więcej bramek w sparingu już nie padło.

Za tydzień Flota zagra już pierwszy mecz ligowy. Podejmie na własnym boisku Motor Lublin.