Bytovia pokonana
autor: chaseW dniu dzisiejszym (29.08) Rega Trzebiatów pokonała na własnym boisku zespół Bytovii Bytów 1:0. Gospodarze bardzo dobrze zaczęli spotkanie bo już w 40 sekundzie spotkania padł gol dla trzebiatowian jak później się okazało jedyny gol w meczu. Orłowski prowadził piłkę od połowy boiska, ominął kilku zawodników i z 9 metrów pokonał Oszmańca bramkarza Bytovii. Kilka minut potem Rega mogła strzelić drugą bramkę, ale dobrego podania Muskały nie wykorzystał Przewoźniak. W 12 minucie Leszek Muskała oddał strzał z 20 metrów, ale piłka minęła słupek.

Kilka minut potem trzebiatowianie mieli dużo szczęścia,ponieważ bytowianie mogli wyrównać wynik spotkania. Łapigrowski uderzył z 25 metrów, Twarzyński wypuścił piłkę i Paraficz próbował strzelać, ale Jarmoszewicz wybił piłkę z pod nóg. W 35 minucie spotkania okazja sam na sam , której nie wykorzystał Grzegorz Wawreńczuk, gdzie dobrze się spisał bramkarz przyjezdnych broniąc jego strzał. Trener Bytovi bardzo szybko wykorzystał zmiany bo już w 28 minucie boisku opuściło 3 zawodników.
W drugiej połowie to drużyna Bytovii często przebywała w polu karnym Kamila Twarzyńskiego. W 50 minucie dobre podanie Cezarego Przewoźniaka do Muskały, ale ten uderzył obok bramki. Kilka minut potem rzut wolny , Maciejewski ustawił futbolówkę na 20 metrze i uderzył , ale pewnie złapał piłkę golkiper Regi. W 70 minucie spotkania bramkarz Bytovi miał dużo szczęścia. Rzut wolny dla trzebiatowian z około 25 metrów do piłki podszedł Orłowski i oddał strzał, lecz piłka musnęła tylko spojenie poprzeczki z słupkiem. 10 minut potem Janiszewski próbował pokonać Mateusza Oszmańca, ale bez problemów złapał piłkę bramkarz Bytovii. W 79 minucie Maciej Więcek szarżował z prawej strony boiska i oddał strzał z ostrego kąta, ale ładną obroną popisał się golkiper z Bytowa. Kilka minut później Paraficz uderzył na bramkę Regi, ale Twarzyński w ładnym stylu odbił piłkę przed pole karne. Jeszcze w samej końcówce Bytovia próbowała zdobyć jeden punkt, ale pewnie bronił Kamil Twarzyński.