Sparta-Odra II Godków odnosi pierwsze zwycięstwo
Piłkarze rezerw chojeńskiej Odry - Sparta-Odra II Godków pod wodza Piotra Kierula odnieśli dziś pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. W meczu X kolejki pokonali na własnym boisku Remora Recz 3-2 (1-1).
Spotkanie zdecydowanie zorganizowane zbyt późno, zimna i deszczowa pogoda nie ułatwiała gry zawodnikom obu drużyn. Początek meczu to przewaga gospodarzy, ale to goście pierwsi obejmują prowadzenie. Groźna kontra i bramkarz Sparty Adam Andrzejewski kapituluje po strzale Janiaka. Spartanie odpowiadają błyskawicznymi atakami na bramkę Remora, ale za każdym razem brakowało szczęścia. Blisko wyrównania był bardzo aktywny w pierwszej połowie Piotr Cysewski, lecz pilka odbiła sie od obrońcy.
Spartanie wyrównali jeszcze przed przerwą, dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową na bramkę zamienił Radosław Witorzeńć - niezwykle utalentowany piłkarz młodzieżowego zespołu juniorów, w przyszłości na pewno będzie on mocnym członem pierwszego zespołu. Wynikiem remisowym kończy się pierwsza część gry.

W drugiej części gry to goście atakowali częściej. Przewagę Remora udokumentował Lewandowski który strzela na 2-1 dla gości. Zaledwie kilka minut później jest już 2-2. Rzut wolny z ok 40m wykorzystuje bramkarz Sparty Adam Andrzejewski. Gospodarze nabierają wiatru w żagle i chwile później Mariusz Andrzejwski mógł wyprowadzić spartan na prowadzenie. Blisko strzelenia bramki był również Mateusz Denys który z powodu kontuzji pauzował przez 4 tygodnie, lecz jego strzał głową z trudem wybija obrońca gości.
Gdy wydawało się że takim wynikiem skończy się to spotkanie, w doliczonym czasie gry 'złotą bramkę', po dośrodkowaniu na krótki słupek Mariusza Andrzejewskiego, zdobywa strzałem głową Mariusz Szłapak, zawodnik którego trener wprowadził kilka minut wcześniej.
Spartanie zdobywają pierwsze w sezonie punkty jednak sytuacja w tabeli się nie zmieniła i rezerwy Odry dalej są czerwoną latarnią okręgówki.

Sparta-Odra II Godków: A.Andrzejewski, B.Danielewicz, P.Toporek(Ł.Starczewski), K.Kusiak, H.Rząd, P.Pela, T.Matuszak, R.Surmacz(M.Szłapak), M.Andrzejewski, R.Witorzeńć(M.Denys), P.Cysewski

relacjďż˝ dodaďż˝: metiu

Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2009/2010)