Remis drugiego zespołu na inaugurację
W inauguracyjnym spotkaniu I kolejki o mistrzostwo Klasy Okręgowej pojedynek pomiędzy Klonem Krzęcin a Spartą/Odrą II Godków został nierozstrzygnięty. Na boisku w Krzęcinie kibice nie zobaczyli żadnej bramki i mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Od początku trener gości Piotr Kierul ustawił zespół z pełnym zabezpieczenie tyłów. Już w pierwszej minucie mogliśmy prowadzić 1:0 po rzucie rożnym z linii bramkowej wybijają zawodnicy Klona a dobitkę Zawadzkiego łapie bramkarz. Dwie poprzeczki - Szłapak głową i Nowak po odbiciu przez obrońcę - to kolejne sytuacje które mogły dać prowadzenie drużynie rezerw chojeńskiej Odry.
Gospodarze w pierwszej połowie mieli jedną sytuację - sam na sam - ale świetnie dysponowany tego dnia był bramkarz Sparty/Odry - Andrzejewski, jeszcze dwa razy ratował swój zespół przed utratą bramki. Trener drugiego zespołu Piotr Kierul tak podsumował to spotkanie: - Remis nie krzywdzi żadnej z ekip. Dobra gra całego zespołu, po raz kolejny bardzo dobrze na pozycji ostatniego Cysewski.

Sparta/Odra II: A.Andrzejewski, Kusiak (Jabłoński), Rajfur, Zawadzki, Nowak, Toporek, Szłapak, Pela, Danilewicz, Denys.

Juniorzy grający przy zespole rezerw nie poradzili sobie z rywalem i przegrali 5-1, honorową bramkę zdobył Paweł Kuca
Sparta-Odra II: Łazowik - Bilon, Łazowik (Banasik), Darul, Firląg-Perzyna, Woźnica, Komin, Kuca, Urban

relacjďż˝ dodaďż˝: metiu

Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2009/2010)