Obustronny walkower!
autor: EndiWydział Gier Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zdecydowanie zareagował na zajścia do jakich doszło podczas ostatniego meczu pomiędzy Darłovią i Bałtykiem i tuż po nim.
Niestety w sobotnim szlagierze karygodne zachowanie kibiców drużyn zaważyło na dzisiejszej decyzji. Spotkanie było dwukrotnie przerywane z powodu wtargnięcia widzów na płytę boiska. Sędzia ostatecznie zakończył mecz po zaledwie 72 minutach. Po 'ostatnim gwizdku' doszło do bójki sympatyków obydwu ekip już poza obiektem. Darłovia ukarana została za złe zabezpieczenie zawodów, Bałtyk z kolei za niedopełnienie obowiązku zgłoszenia gospodarzom meczu przyjazdu zorganizowanej grupy swoich swoich kibiców. Oczywiście kluby mogą złożyć odwołania w ciągu 14 dni.
Wygląda na to, że to nie koniec kar dla klubów. W czwartek mają jeszcze zapaść decyzje o innych karach regulaminowych w tym finansowych.
Przypomnijmy, że na murawie lepsi okazali się piłkarze Bałtyku, którzy strzelili trzy bramki nie tracąc żadnej.

widzów: 250
Mecz przerwany w 72' (przy stanie 0:3) z powodu drugiego wtargnięcia kibiców na płytę boiska.

0:1 - 5' - Tomasz Sęk
0:2 - 14' - Tomasz Krzywonos
0:3 - 49' - Krzysztof Miętek
Darłovia: Grzebień (20' Kotas) - Czarnuch - Sawa, Wiernicki, Szopiński - Gronkiewicz, Rychlewski (65' Adamczak), Tarnionek, Wierzbowski - Kosiarski, Jakubowski (60' Maciąg)
Bałtyk: Boryszewski - Czaja, Krzywonos, Stańczyk, Ślusarz (46. Drejski), Załoga, Szymański, Sęk, Chyła, Gozdal (65. Kupisz), Miętek

żółta: Ślusarz (Bałtyk)

*wynik spotkania zweryfikowany jako obustronny walkower - decyzja WGiD KOZPN sędzia: Piotr KOTULSKI, A: Janusz RYBARCZYK, Marian KRET

Dane pomogli uzupełnić: tomdar, Endi, panisantor, crash, szopinho, Marcin12345, panisantor - dziękujemy