Stal gromi Inę (juniorzy starsi)
Dnia 11 kwietnia ,czyli w sobotę o godz. 11:00 w Szczecinie miejscowa Stal podejmowała goleniowską Inę. Był to najciekawszy mecz kolejki, który został dość łatwo rozstrzygnięty.Przy ul.Bandurskiego gospodarze rozgromili biało-zielonych aż 5:0.
Spotkanie to rozpoczęło się bardzo dobrze dla goleniowskich zawodników, którzy prowadzili otwartą grę i mogło to przynieść efekt. Do 40 minuty Szczecinianie mieli jedną akcję i to w dodatku z rzutu rożnego, gdzie jeden z zawodników Stali nie dokładnie dograł w pole karne. Natomiast Ina miała dwie wyśmienite sytuacje do objęcia prowadzenia, lecz Żelichowski i Symonowicz nie znacznie się pomylili, a także M.Borek uderzał na bramkę golkipera Stalowców jednak zbyt lekko. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bez bramkowym remisem, to do głosu doszli gospodarze. Ostatnie 5 minut były przełomowym momentem tego meczu. W 43 minucie Stal wyszła na prowadzenie, gdzie po jednej wrzutce w pole bramkowe napastnik umieścił piłkę w bramce Grabowskiego. Podopieczni Ryszarda Szmuca jeszcze się nie ocknęli, a przegrywali już 2:0. Przy biernej postawie goleniowskich obrońców i błędzie w środku pola, bramkę zdobył szczeciński piłkarz wykorzystując sytuacje sam na sam. Do przerwy właśnie spotkanie to zakończyło się takim rezultatem.
W drugiej części Ina starała się zdobyć szybko kontaktowego gola, ale zawodnicy z Bandurskiego nie dali się zepchnąć do obrony i to oni zdobywali bramki. W tej części biało-zieloni tylko dwa razy zagrozili poważnie bramce gospodarzy. Stal miała zdecydowaną przewagę i dzięki temu zdobyła kolejne 3 gole. Najbliższy strzelenia 'honorówki' był Adamski ,lecz po jego uderzeniu głową futbolówka przeszła nie co powyżej bramki. Szczecinianie zasłużenie zwyciężyli i konsekwentnie wypunktowali Inę Goleniów.
Warto dodać, iż to była najwyższa porażka goleniowian w tym sezonie. Jeśli przegrywali to zazwyczaj jedną bramką z wyjątkiem meczu z Pogonią Szczecin(2:0). Za tydzień Ina podejmować będzie Wielim ze Szczecinka.Miejmy nadzieję, że zawodnicy zmażą plamę po dotkliwej porażce w Szczecinie. Początek spotkania w niedzielę o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Goleniowie.

relacjďż˝ dodaďż˝: nitek91