Dramatyczny mecz w Grudziądzu
Szczypiorniści Energetyka z trudem poradzili sobie z niżej notowanym MKS Grudziądz. O wyniku zdecydowała dopiero końcówka.

Do przerwy Energia prowadziła 17:15 i wydawało się, że będzie kontrowała dalszy przebieg spotkania. Jednak na trzy minuty przed końcem spotkania to walczący ze wszystkich sił gospodarze prowadzili 28:27. Końcówka należała jednak do naszych piłkarzy. To oni zdobyli trzy gole i wygrali.

MKS: Kownacki, Ziółkowski- Wudniak 5, Lipiński 14, Kalwa 4, Kalwas 2, Bławat 2, Stawicki 1, Kakowski, Kruszewski, Prymas, Gonkowski, Walaskowski, Tarkowski.

ENERGETYK: Kołasiewicz, Fornal - Galus 7, Bartnik 5, Podfigurny 5, Palto 5, Wojciechowski 3, Matoszko 2, Tołyż Sz 1, Tołyż P 1, Stanisławek 1, Adamczewski, Krzyżanowski,