Kolejna wygrana Energetyka
autor: Kamil Miler
Szczypiorniści Energetyka Gryfino odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni Arkadiusza Augustyniaka pokonali na wyjeździe Sambor Tczew 33:27 (16:12).

Spotkanie było bardzo zacięte. Na parkiecie toczyła się równorzędna gra. W 15. minucie spotkania na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze, ale końcówka pierwszej połowy należała do Energetyka, który schodził na przerwę prowadząc 16:12.
Druga połowa miała podobny obraz. Mecz dalej był zacięty i brutalny. W 52 minucie był remis po 24. Wtedy goście rzucili 6 bramek pod rząd i uniknęli nerwowej końcówki. Dobry mecz w barwach Energetyka rozegrał Łukasz Bartnik i Zbigniew Podfigurny.

SAMBOR: Komorowski, Korda - Kaczyński 1, Lesiński 4, Ormianin 4, Bujnowski 1, Karnowski 3, Kościelny 9, Ortmann 3, Daszek 2, Raciborski, Kądziela, Czarnecki, Skonieczny.