Rega na remis
W dzisiejszym hicie kolejki grupy pierwszej w A klasie, piłkarze Regi Trzebiatów zremisowali na własnym boisku 0:0 z Orłem Łożnica.
W pierwszej połowie od razu do ataków rzucił się zespół Regi. W 2 minucie Grzegorz Świech oddał strzał minimalnie niecelny. 5 minut potem Rega mogłaby już prowadzić, zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym, gdzie piłka trafia do Krzykowskiego ten ją podbił i Jarmoszewicz uderzył w górny róg bramki, ale bramkarz ładnie wybił piłkę nad bramką. Kilka minut później Żuchliński zgrał głową piłkę do Ziętala, ale ten uderzył z woleja tylko obok bramki.
W 23 minucie dobra akcja Komara, który dośrodkował piłkę do Szustka, ale ten uderzył nad bramką piłkarzy z Łożnicy. 2 minuty potem mocnym strzałem z 20 metrów popisał się Grzegorz Świech, bramkarz miał problemy ze złapaniem piłki i zatrzymał ją na lini bramowej. W 29 minucie dobrą bramkową sytuację miał Rafał Komar, ale trafił wprost w bramkarz. W 39 minucie Brzozowski Marcin ustawił sobie piłkę na 16 metrze i oddał strzał, ale wysoko nad bramką.

Początek drugiej połowy był wyrównany, dopiero w 70 minucie dobrym rajdem z prawej flanki popisał się Kasztlean, który oddał strzał obok bramki. Minutę potem dobrą akcję przeprowadzili Komar z Karczewskmi, gdzie ten pierwszy wyłożył piłkę na 11 metr, ale Karczewski oddał strzał nad bramką. W 72 minucie błąd Artura Saładiaka, który próbował złapać strzał zawodnika z Łożnicy, piłka odbiła się od poprzeczki i do niej wybiegł jeden z graczy, ale szybszy był bramkarz Regi. Piłkarze z Trzebiatowa mogli wyjść jeszcze na prowadzenie w samej końcówce spotkania, gdzie faulowany w okolicy pola karnego był Wiktor Kasztelan, ale Piotr Zaręba uderzył wysoko nad bramką. Wynikiem 0:0 zakończył się mecz na szczycie w A klasie grupie pierwszej.