Remis Korony na własnym boisku
autor: PszczółekKorona po 90 minutach zremisowała z Mewą Resko 1:1. Wynik spotkania w pierwszej połowie otworzył Piotrowski z Mewy Resko, który uderzył celnie z rzutu wolnego, podyktowanego za przekleństwo. Po 45 minutach wynik bez zmian. Na drugą połowę piłkarze Korony wyszli zmotywowani w przerwie przez trenera. W drugiej połowie Korona grała z wiatrem, bliski zdobycia bramki był Andrzej Szlingert, lecz na posterunku był Grzegorz Buczma, bramkarz Mewy. Bramkę na wagę remisu zdobył Arkadiusz Pawłowski w 80 minucie. Warto odnotować iż Stuchowianie zdobyli bramkę na 2:1, po strzale Marcina Cierlickiego, lecz asystent sędziego, pan Marek Stefański uniósł chorągiewkę wskazując na pozycję spaloną, mimo protestów gospodarzy, sędzia główny pan Eugeniusz Milczarek wskazał na piąty metr. Po 90 minutach remis 1:1.

1:1 - 84' - Pawłowski
Korona: Woźny Łukasz - Marcin Cierlicki, Wojciech Stogowski, Mariusz Kowalczyk(70' Bartłomiej Polak), Marcin Kondras, Patryk Wosiakowski, Grzegorz Kostur, Karol Majer, Arkadiusz Pawłowski, Kamil Kuźmicki, Andrzej Szlingert
Rezerwa: Woźny Rafał (br), Pałka Konrad, Mądrecki Michał, Ślusarz Łukasz
Mewa: Buczma - Żurawik, Kęsy, Ziemski - Błaszczyk, Wasiak, M. Pawłowski, Waldon, Pietrowski - Grygiel - Cytowicz
Rezerwa: Tichanów, Konczewski, Jaworski, Mielcarek, Łabas

żółte kartki: Mewa: Grygiel, Wasiak, M.Pawłowski (Mewa) sędzia: Eugeniusz Milczarek (główny) Marek Stefański (asystent nr 1)Zbigniew Maćczak (asystent nr 2)

Dane pomogli uzupełnić: tomasz, Bengoro, Tichan - dziękujemy