Pogoń traci dwa punkty
Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Jaroty Jarocin z Pogonią Szczecin. W drugiej połowie trener Portowców, Piotr Mandrysz został odesłany na trybuny. Bramkę, która zapewniła jeden punkt podopiecznym Czesława Owczarka zdobył w 95. minucie Dawid Piróg.

W pierwszej połowie znaczną przewagę mieli przyjezdni, którzy od początku meczu atakowali bramkę Radosława Hołubca. W 24. minucie po rzucie rożnym przyjezdni zdobyli pierwszego gola, a na listę strzelców wpisał Maciej Ropiejko. - Decydująca była pierwsza połowa, zabrakło nam realizacji założeń taktycznych o których rozmawialiśmy przed meczem. Za utratę bramki obwiniam bramkarza, to był jego błąd. - mówił po meczu Czesław Owczarek, opiekun Jaroty.
Tuż po przerwie goście podwyższyli na 2:0. W polu karnym faulowany był Mikołaj Lebedyński i sędzia wskazał na wapno. Do piłki podszedł Tomasz Parzy i podwyższył wynik. Po strzelonej bramce Portowcy cofnęli się do tyłu i przewagę mieli gospodarze. W 64. minucie Maciej Manelski, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Robertem Binkowskim zdobył kontaktową bramkę.

autor: KoGutW 83. minucie na trybuny za dyskusję z sędzią został odesłany Piotr Mandrysz, opiekun Pogoni - Zostałem usunięty z ławki rezerwowych, bo zwróciłem uwagę arbitrowi, że Ferdinand nie był na spalonym. Mogę to powiedzieć, bo stałem równo z nim, dwa metry od akcji, a nasz zawodnik był w linii. Za to mnie wyrzucili. - skomentował całą sytuacje Mandrysz. W doliczonym czasie gry jarocinianie mieli rzut rożny. W pole karne powędrował także bramkarz Radosław Hołubiec. Piłkę z rogu boiska dośrodkował Marcin Hercog. W polu karnym wyskakując do piłki zderzyli się Robert Binkowski i Radosław Hołubiec, a piłkę po zamieszaniu do siatki skierował Dawid Piróg.

Po meczu obydwaj szkoleniowcy nie szczędzili uwag do sędziego - Sędzia doliczył cztery minuty, a przedłużył mecz o siedem! - grzmiał Mandrysz, a Czesław Owczarek mówił, że dużym błędem jest to, kto wyznacza sędziów na mecze - Wysłanie sędziego z Kluczborka na mecz do Jarocina powoduje, że może wypaczyć wynik meczu. - powiedział Owczarek

2:2 - 90' - 5' - D. Piróg
Jarota: Radosław Hołubiec, Hubert Oczkowski, Piotr Garbarek, Krzysztof Czabański (46' Dawid Piróg), Mariusz Grzegorzewicz, Bartosz Kieliba, Jacek Pacyński (46' Kamil Stefaniak), Marcin Hercog, Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Gościniak, Piotr Nieć (56' Maciej Manelski)

Pogoń: Robert Binkowski, Paweł Skrzypek, Marcin Nowak, Marcin Dymek, Marcin Woźniak, Tomasz Rydzak, Tomasz Parzy, Michał Szczyrba (62' Radosław Biliński), Piotr Petasz, Mikołaj Lebedyński i Maciej Ropiejko (70' Ferdinand Chi-Fon)

Dane pomogli uzupełnić: radan99, kierojunior - dziękujemy