Darłovia wysoką wygraną pożegnała się z Kibicami w ostatnim meczu sezonu.

Darłovia Darłowo 5 : 1 Mirstal Mirosławiec

Od początku meczu Darłowianie byli stroną przeważającą w tym meczu .
Już w 5 min po akcji Marcina Kumosiaka bramkę zdobył Grzegorz Kosiarski.
w dalszej części meczu stroną przeważająco wciąż byli zawodnicy z Darłowa,
udokumentowując to bramką w 17 min Marcina Kumosiaka po ładnej asyście Zbigniewa Zawady.Nie poradnych tegodnia defensorów Mirstala ukarał w 30 min Mariusz Sawa podwyższając wynik na 3 - 0 dla Darłovii.
Już w doliczonym czasie gry pierwszych 45 min. sfaulowany został zawodnik Darłovii 18 m od bramki Mirstala, do piłki podszedł Paweł Tarnionek i efektownym strzałem z wolnego umieścił piłkę po raz czwarty w bramce drużyny z Mirosławca. Po chwili zawodnicy zeszli do szatni na przerwę .

Na początku drugiej połowy w polu karnym Darłovii Mariusz Sawa sfaulował zawodnika Mirstala, a sędzia wskazał na wapno, pewnym egzekutorem 11 okazał się Andrzej Czyżak, zdobywając kontaktowego gola dla drużyny z Mirosławca. Ale to zawodnicy Darłovii strzelili kolejną bramkę a konkretnie zrobił to Grzegorz Kosiarski strzelając swoją 2,a 5 bramkę dla Darłowskiej drużyny w tym spotkaniu. Pomimo dobrych okazji szczególnie ze strony Darłowskiej drużyny wynik do końca spotkania się już nie zmienił.

Mirstal chodź przegrał w Darłowie to pozostaje wśród V ligowców.

Natomiast Darłowianie po meczu bawili się na środku boiska wspólnie ze swoimi kibicami świętując wysoką wygraną w tym meczu i dziękując sobie za spędzony razem sezon ligowy.

relacjďż˝ dodaďż˝: Tomek25