Derby Powiatu Sławieńskiego
Podziałem punktów zakończyły się derby powiatu sławieńskiego w V lidze. Arkadia rozpoczęła ze sporym animuszem, ale to gospodarze jako pierwsi zdobyli gola. Po zagraniu ręką obrońcy Arkadii Grzegorz Kosiarski otworzył wynik z rzutu karnego.
Arkadia odrobiła straty na początku drugiej połowy, gdy po rzucie rożnym, obrońcy gospodarzy zagapili się i Piotr Stefanów z bliska wyrównał. Dziesięć minut później Darłovia wróciła na prowadzenie. Po rzucie wolnym Kosiarski, przy biernej postawie obrońców i bramkarza gości z bliska wepchnął piłkę do siatki.

Końcówka meczu to napór gości. W 88. min przyniósł on powodzenia. Grzegorz Bedus ostro zagrał w pole karne, a tam ponownie napastników wyręczył Stefanów. W ostatnich sekundach spotkania szalę na korzyść Arkadii mógł jeszcze przechylić Kamil Gondek, ale z 2 m główkował ponad bramką.

Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 2:2 (1:0)

1:0 Kosiarski (35. karny), 1:1 Stefanów (52), 2:1 Kosiarski (65), 2:2 Stefanów (89).
2:2 Stefanów (88).

Darłovia: Kotas - Sawa, Jasiewicz, Krawczyk, Ryfa, Stermach, Czarnuch, Gronkiewicz (61. Wiernicki), Krajewski (46. Zawada), Kumosiak (80. Jakubowski), Kosiarski.

Arkadia: Piątek - Zachciał, Stefanów, Borowski, Sydoruk, Skoczylas, Bułło, Ł. Kalwasiński (72. Gondek), Fastyn (46. Matuszewski), Bajtek (82. Wierzbowski), Jarzębiński (60. Bedus).

relacjďż˝ dodaďż˝: Tomek25